działka na sprzedaż Borowiec, 229 000 zł, 10.04 ar, budowlana
Polska, Pomorskie, Kartuski, Żukowo, Borowiec, Sosnowa
Opis
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- 20 minut od Gdańska
- 5 minut do Banina
- możliwość budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego
- bliskość Jeziora Borowiec
- cisza i spokój
CHARAKTERYSTYKA:
Działka o powierzchni 1004 m2. z możliwością wybudowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego.
Dopuszcza się do do 2 lokali mieszkalnych w jednym budynku.
Pow. zabudowy: do 30 % pow. działki
Max wysokość zabudowy: 9 m od poziomu terenu do kalenicy, poziom posadzki parteru do 0,6 m od poziomu terenu przy wejściu do budynku.
Dachy: dwuspadowe pokrycie dachówką, kalenica równoległa do osi dróg. Dachy z okapami wysuniętymi poza lico ściany min. 60cm, kąt nachylenia dachu 37°-42°
LOKALIZACJA:
Borowiec to urocze miejsce położone tylko 5minut od Banina, 23 minut od Gdańska. W miejscowości Borowiec znajduje się wiele terenów zielonych, lasów oraz jezior, które sprawiają, iż jest to atrakcyjne miejsce na spędzanie czasu wolnego, z dala od miejskiego zgiełku. Ponadto nieopodal w Baninie znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo-usługową, restaurację, sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, przychodnie, kościół. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację oraz gwarancję ciszy i spokoju, przy jednoczesnym świetnym skomunikowaniu z bliskimi miejscowościami czy Trójmiejską aglomeracją.
Paweł Pich
Nr. oferty: PH133345